ברוכים הבאים ל Web House

אם הגעתם אלינו אתם בוודאי יודעים אילו שירותים אנחנו מספקים, אם אתם לא יודעים נשמח לספק לכם את השירותים שלנו בקצרה, קידום אתרים, בניית אתרים, שיווקי ברשתות חברתיות ועוד

מה משפיע על מחיר בניית אתרים

בניית אתרים היום היא נורמה לכל מי שרוצה להפגין נוכחות באינטרנט. יש היום גם פלטפורמות שונות שמצליחות לספק לכם שירותי בנייה עצמית שהיא חינמית או עם שירותי פרימיום, ומי שמוכשר בלמידה ומוכן להשקיע את הזמן יכול ללמוד בקלות לבנות אתר לעצמו. אולי יזדקק למעט ייעוץ אבל זה אפשרי.

הרוב זקוקים לבוני אתרים וכאן מתחילה ההתלבטות בגלל הבדלי המחירים השונים של הבנייה. באופן כללי אפשר לומר שאין כללים, אלא יש צרכים של כל אחד לפי מה שטוב לו. נוסף על כך, הטעם של מישהו יכול להיות יקר ולדרוש יותר גאדג'טים ופעלולים באר ואחר יזדקק לאתר פשוט יותר. יש כמה פרמטרים שלפיהם תוכלו לשפוט למה וכמה עולה בניית אתרים כפי שהיא עולה.

 מחיר בניית אתרים מושפע מהגורמים הבאים

  • איזה אתר נחוץ לכם – אתר יכול להיות עמוד אחד בלבד שמציג את הרזומה שלכם, מה שמכונה אתר תדמית פשוט, או פורטל שלם של חנויות, בלוג שהולך וגדל והופך לחנות, אתר תדמית שמתפתח לאתר תוכן, ועוד וריאציות שונות. המורכבות של האתר שלכם קובעת את המחיר משום שהעבודה על כל אתר כזה שונה בתכלית, כולל רכישת המרכיבים כמו גרפיקה, תוכן, תוספים ועוד. באופן כללי אפשר לומר שככל שהאתר פשוט יותר וללא דרישות מיוחדות כך גם מחירו זול יותר. כמו כן – בעידן של היום בניית אתר ללא הכנת תשתית לקידום שלו, תהיה בעייתית. כמעט כל אתר אינטרנט ירצה בשלב כזה או אחר להיכנס לתהליך של קידום אתרים בגוגל ועל כן עליו לבנות אתר שמותאם לכך מראש – אחרת הסיפור עשוי להתייקר משמעותית כאשר ניגשים לזה ומגלים שהאתר אינו מוכן לכך. למידע נוסף על שיווק עסק קטן באינטרנט.
  • מקצועיות בונה האתרים – ככל שהאדם מקצועי יותר הוא מכיר בערך העבודה שלו והמחיר בהתאם, אם כי יש יוצאים מהכלל של בוני אתרים שמחיריהם הגבוהים לא מצדיקים את רמת העבודה. לגיטימי לדרוש מחיר כזה אבל לגיטימי גם לומר את האמת על כך. כדי להבין מה תקבלו בקשו לראות תיק עבודות שלפיו תוכלו לשפוט. כדי לדייק עוד יותר בקשו לראות תיק עבודות מהתחום שלכם ואתר שייראה כמו האתר שלכם.
  • עלויות נוספות – קניית דומיין אחד לפחות, ולמי שרוצה להגן על עצמו מחיקויים גם דומיינים נוספים בעלי סיומות שונות. אחסון האתר לפי הנפח והמהירות שלו לשנים הקרובות. דומיינים ואחסון צריכים להיות בבעלותכם אם אתם רוצים שליטה מוחלטת באתר שלכם, במיוחד אם הוא גדול ואינטנסיבי לשימוש. מחירים של מעצבים וגרפיקאים אם מדובר באתר מרוכב שדורש עוד ידע מלב עיצוב האתר על ידי הבונה. זה נכון לחנויות או לאתרי תדמית מיוחדים או לאתרים שהם פורטלים או מגזינים ואתרי תוכן מורכבים שבהם חייב להיות מעצב גרפי שקובע את הטון. כמו כן, יש עלויות כמו עיצוב לוגו וקניית פונטים, ויש עלויות לכותבי התכנים לאתר שלכם, למאגרי התמונות או לצלמים שקניתם מהם תמונות, או למי שמצלם ועורך לכם סרטונים.
  • אתרי מכירות שדורשים תחזוקה והזנה – אתרי מכירות הם בעצם קטלוגים שלהם נוספים כל הזמן פריטים, מבצעים, מכירות מיוחדות ועוד. כמו כן, יש בה אפשרו סליקה שגם היא דורשת את התשלום שלה, וייתכן שגם תוספים ואפליקציות נוספים שמאפשרים הזמנות ורכישות. בכל שיטת בנייה ובכל שפת תכנות מדובר בתוספים שמייקרים את האתר ויש לדעת זאת מראש. כמו כן, תוספת האבטחה של אתר כזה היא קפדנית יותר לשמירת הפרטיות של הלקוחות ולכן גם האחסון שלו עולה יותר. אתרי קניות שנמצאים בפלטפורמות של מערכת מסחר קיימת כמו חנות גדולה, כמו אמזון למשל, בדרך כלל נהנית מבנייה זולה יותר של אתר עצמאי לגמרי. כך שגם הפלטפורמה קובעת.
  • עיצוב ותכנון חוויית המשתמש – לא חייבים להמציא את הגלגל אבל היום החוויה של המשתמש המנוסה והידען חייבת להיות חכמה ונוחה יורת אחרת יברחו מהאתר שלכם למתחרים. כלומר, אתם עשויים להידרש להשקעה בעיצוב מושקע יותר והתייעצות עם אנשי מקצוע כדי שהאתר שלכם לא ייבנה עם טעויות שיקבעו את גורלו להינטש.
  • רספונסיביות – כמעט שאין היום אתרים לא רספונסיביים ולכן גם ההשקעה בכיוון הזה יכולה להיות משמעותית, במיוחד אם מדובר באתר שיש בו תוכן רב שחייב להיות נגיש.
מה משפיע על מחיר בניית אתרים
מה משפיע על מחיר בניית אתרים
Call Now Button